29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

2J

O společnosti 2J
Za poslední dekádu se 2J - Bardejov / Slovensko stalo jednou z předních společností v anténním průmyslu. Zpočátku vývojem různých produktů a následně mnoha zakázkovými anténními projekty pro renomované společnosti jako jsou Porsche, Sagem a mnohé jiné.
2J
Proč 2J?
 • Špičkové produkty s certifikací CE a odolností IP67
 • velmi široké portfolio produktů
 • flexibilita a rychlé dodávky prototypů
 • velmi dobrý poměr cena/výkon
Proč si vybrat právě SOS electronic?
 • Jsme autorizovaným distributorem 2J s pobočkami v 7 evropských zemích.
 • Prodáváme součástky s garancí ověřeného zdroje.
 • Poskytujeme technickou podporu (v případě potřeby i přímo u Vás).
 • Máme vysoké standardy balení pro průmyslové zákazníky.
 • Nabízíme velkoodběratelské slevy a individuální ceny.
 • Odměňujeme za nákupy ve věrnostním programu.
 • Zárukou jsou spokojení zákazníci z více než 100 zemí světa a našich 28 let zkušeností.
Věděli jste?
Antény od slovenského výrobce 2J se vyznačují vysokou spolehlivostí a výborným poměrem cena/výkon. Výhodou je i dostupnost speciálních a na míru vyrobených RF kabelů pro systémové integrátory bezdrátových zařízení. Telemetrie a zařízení M2M. Produkty 2J pokrývají frekvence od 530 kHz do 5,9 GHz. Od svého vzniku je firma 2J Antennae důvěryhodnou značkou pro společnosti na celém světě, které vyrábějí M2M, průmyslové, automobilové, námořní, základnové stanice a jiná bezdrátová řešení. Vlastní výrobní zařízení a vysoce kvalifikovaní pracovníci umožňují firmě 2J být z velké části soběstačnou. Plastové dílce, SMD osazovací stroje, montáž výrobků a kontrola kvality se provádějí přímo v sídle společnosti na Slovensku, bez nutnosti nákladného outsourcingu. 2J vybavila své laboratoř i novou anechoickou komorou pro další zvyšování technické úrovně produktů.
Produkty v naší nabídce
Články výrobce
Nejpoužívanější 2J antény s montáží na konektor 2J

Nejpoužívanější 2J antény s montáží na konektor

Dobrá anténa je zárukou úspěchu. Můžete mít výborné pokrytí, perfektní IoT modul, pokud ale nemáte dobrou anténu, je váš projekt v ohrožení. Proto raději neriskujte a vyberte si z nejpoužívanějších konektorových antén od společnosti 2J.

Série „Condor" - Dravec mezi anténami 2J

Série „Condor" - Dravec mezi anténami

Pokud používáte ve Vaší aplikaci 4G sítě k rychlému přenos dat, musíte mít spolehlivou a vysoce výkonnou anténu. 2J4A24Pa z nové rodiny 2J Condor je nejkompaktnějším řešením na trhu.

Malá, ale výkonná interní anténa 2J

Malá, ale výkonná interní anténa

Mimo automobilů se většina věcí zmenšuje, platí to i pro antény. 2JE18 je anténa s rozměry pouhých 40 x 7 x 3 mm. Je určena pro povrchovou montáž přímo na DPS, díky vynikajícím parametrům pro použití v IoT zařízeních.

Buďte připraveni na 5G! 2J

Buďte připraveni na 5G!

Ano, je to tak, 5G sítě již přichází. V únoru 2018 během zimních olympijských her v Jižní Koreji bude spuštěn provoz první 5G sítě. Nová magnetická anténa 2J3757M je určena právě pro toto pásmo.

Videa
 2J Antennas production

2J Antennas production

Nahrané na server: 17.01.2020

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

Nahrané na server: 15.02.2018

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací