Označte si zboží svým názvem

Pokud jste zvyklí na vlastní označení součástek, už si nemusíte pamatovat značení dodavatelů. Věděli jste, že to můžete využívat i u nás v eshopu?

Součástí eshopu je funkcionalita „Zboží s mým označením“.

Ke každému zboží si můžete přidat vaše označení, poznámku nebo kód z vašeho systému. Následně jsou vaše označení zvýrazněna červenou barvou, nachází se hned vedle našeho názvu produktu a jsou viditelná v celém eshopu.

Můžete je samozřejmě používat i v hlavním vyhledávači eshopu, v pop-up okně s výsledky vyhledávání je budete mít také zvýrazněna červenou barvou.

Označte si zboží svým názvem

Všechna vaše označení na jednom místě

Pokud si chcete prohlédnout seznam všech položek, kde máte použitý i vlastní název, navštivte rubriku „Zboží s mým označením“. Je dostupná v sekci „Sortiment“ ve vašem účtu. Na jednom místě si můžete všechny vaše označené produkty nejen prohlédnout, ale také upravovat resp. smazat.

Ještě jedna důležitá informace, vaše označení se  zobrazí i na fakturách a dokonce i na každém štítku se zbožím, které vám zasíláme.

Nezapomeňte však, že zákaznické označení zboží je dostupné pouze po přihlášení do eshopu. Pokud neznáte své přihlašovací údaje, neváhejte nás kontaktovat.

Věříme, že tyto informace určitě využijete. Na vaše připomínky a návrhy rádi odpovíme na adrese webmaster@soselectronic.com

Výhody vlastních označení:

  • Jednoduše vyhledáváte zboží podle vašeho obvyklého názvu
  • Vlastní název máte na fakturách i na štítcích balení
  • Jednoduše identifikujete zakoupené součástky

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací