Laboratorní přístroje Rohde&Schwarz se slevou až 55%
Německý výrobce Rohde & Schwarz opět připravil zajímavou akci, tentokrát na 10 nových přístrojů ve skupině osciloskopů, spektrálních analyzátorů napájecích zdrojů v plné výbavě za výjimečné ceny.

Avšak kromě těchto oblíbených produktů přichází i s nabídkou RF přístrojů pro konkrétní aplikace včetně balíků analyzátorů, které jsou určeny k řešení problémů EMC nebo vyhledávání rušení.

Poprvé zařadil do akce i profesionální a současně mimořádně cenově dostupný vektorový generátor signálů! 

Toto vše a ještě více najdete ve zcela nové akci nazvané “Today’s solution for tomorrow’s challenge” aneb “ Dnešní řešení pro zítřejší výzvy”, která platí od 1. října 2021 do 30. září 2022.

Jak je již dobrým zvykem, výrobce nabízí možnost pořídit si profesionální přístroje v plné výbavě - se všemi dostupnými rozšířeními tzv. "Options" - za výrazně zvýhodněné ceny, a to od 42 až do 55%. 

V praxi to znamená, že například u osciloskopů si za relativně malý doplatek vůči běžné ceně základní verze přístroje můžete zakoupit přístroj s maximální šířkou pásma a se všemi dostupnými rozšířeními, jako je např. možnost dekódovat a analyzovat téměř všechny běžné komunikační sběrnice a použít je i jako spektrální analyzátor a generátor vlastních průběhů.

Díky maximální výbavě jsou tak měřicí přístroje Rohde & Schwarz připraveny na nejrůznější úkoly, čímž si zvýšíte nejen komfort, ale i přesnost měření při práci.

Z nejoblíbenějších produktů vzpomeneme osciloskopy RTC1002, RTB2004, RTM3004 a RTA4004, které představují technologickou špičku ve svých (cenových) kategoriích. Po letech spolupráce s Rohde & Schwarz můžeme konstatovat, že si uživatelé pochvalují především široké spektrum vlastností a zároveň intuitivní práci s přístroji.

U mnoha našich zákazníků byla klíčovým rozhodovacím faktorem i možnost vyzkoušet si přístroj na vlastním pracovišti, v laboratoři nebo v učebně. Tuto možnost nabízíme i vám. Pokud máte zájem vyzkoušet si některý z produktů Rohde&Schwarz, neváhejte nás kontaktovat.

Seznam všech produktů i podmínky akce najdete v letáku “Today’s solution for tomorrow’s challenge”, jakož i v tomto přehledu:

Laboratorní přístroje Rohde&Schwarz se slevou až 55%
Laboratorní přístroje Rohde&Schwarz se slevou až 55%

Všechny uvedené produkty z měřící techniky Rohde&Schwarz  vám dodáme za výhodných podmínek v krátkém dodacím termínu.

Nabídka platí od 1.10.2021 do 30.9.2022 nebo do vyprodání zásob u dodavatele.

Více informací o produktech značky Rohde&Schwarz vám poskytneme a v případě zájmu i rádi poradíme s výběrem na adrese info@soselectronic.cz.