BOXER-6405 a 6405M jsou založeny na dvoujádrovém procesoru Intel Celeron N3350 nebo Intel Pentium N4200. Oba modely používají stejnou základní desku, rozdíly mezi nimi shrnuje následující tabulka.

Za zmínku stojí, že typ COM portu je nastaven v BIOS, ne pomocí propojek.

S průmyslovými RAM a SSD (-40…85°C) pracují oba modely v rozsahu teplot okolí od -30 do 60°C při rychlosti proudění vzduchu 0,5 m/s podle IEC68-2-14. Jen pro informaci, takové proudění je tak slabé, že neovlivní ani směr kouře.

Oba modely nabízejí jeden slot pro maximálně 8GB DDR3L SODIMM 1867 RAM. Paměťový modul je připevněn na chladič, který současně odvádí teplo do krabičky.

obr2228_p9005af0ca5e5.jpg

Počítače se jednoduše udržují. Pro získání přístupu k RAM, SSD a rozšiřujícím slotům stačí odšroubovat 6 šroubů a odebrat spodní kryt. Oba typy mají dobrý potenciál pro úpravy na míru. COM porty jsou připojeny i k interním konektorům, což umožňuje objednat si zákaznickou verzi bez standardních D-SUB konektorů a použít například Váš vlastní modul galvanicky oddělených rozhraní. S upraveným BIOS můžete také přidat digitální vstupy/výstupy.

Počítače jsou dodávány bez RAM, SSD, napájecího adaptéru a operačního systému. Příslušenství si můžete objednat na našem webu. Pro prototypová množství Vám nabízíme osazení RAM, SSD a instalaci operačního systému Windows 10 IoT Enterprise LTSB 2016 64bit.

Typické aplikace:

Výpočetní platforma pro umělou inteligenci

Použijte předtrénovaný TensorFlow/Caffe model nebo natrénujte neuronovou síť pomocí Tensorflow/Caffe a použijte jej v AI Core mini-PCIe modulu, založeném na Intel Movidius Myriad 2 2450.

Platforma pro řízení
Použijte RS232/422/485 porty pro připojení k PLC a senzorům.

Platforma pro strojové vidění
Připojte průmyslové kamery přes GbE nebo USB 3.0 porty.

IoT gateway
Nainstalujte 4G nebo Wi-Fi modul do mPCIe slotu a připevněte antény do připravených otvorů.

Prvních 5 kusů modelů BOXER-6405-A1-1010 Vám nabízíme za zaváděcí cenu, prosím  vyžádejte si cenovou nabídku. Akce platí pouze do vyprodání aktuálních skladových zásob.

Více informací o produktech AAEON Vám rádi poskytneme na adrese aaeon@soselectronic.com