APACER

Šestá generace průmyslových CF karet Apacer dosahuje téměř rychlost SATA

Pokud potřebujete spolehlivé a rychlé úložiště pro Vaše data, pak by série Apacer CF6 neměla ujít Vaší pozornosti.

Toto je archivní článek z 23.09.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Mezi paměťovými médii jsou CF (CompactFlash) karty velmi populární díky jejich cenové efektivnosti, spolehlivosti a stabilitě pro embedded zařízení ze segmentů např. zdravotnictví, obrana, zábavní průmysl, automobilové a POS aplikace. Nejnovější generace CF paměťových karet Apacer - Industrial CF6, podstatně zrychluje efektivnost přenosu až na 115/80 MB/sekundu, dosahuje téměř rychlost rozhraní SATA. Nová série také značně rozšiřuje jejich kapacitní rozsah až do 128GB, což tyto karty činí nejlepší volbou pro průmyslové počítače a automatické ukládání dat.
Paměťové karty Apacer série CF6 jsou dostupné v kapacitách 16 až 64GB ve verzi s vysoce spolehlivým SLC čipem a v kapacitách 8 až 128GB s cenově výhodnějším MLC čipem. Obě tyto série produktů dokáží pracovat stabilně v podmínkách se širokým průmyslovým rozsahem teplot (-40 ° C až +85 ° C), umožňujíc systému přistupovat k datům ve vedrech nebo naopak extrémně nízkých teplotách, což zaručuje spolehlivou činnost zařízení. Navíc, za účelem zvýšení spolehlivosti dat, podporují Industrial CF6 karty také 72-bitovou ECC funkci, funkci rozložení využívání bloků (wear-leveling) a SMART (Self-Monitoring, Analysis, and Reporting Technology).

S ohledem na zajištění bezpečnosti dat přichází prémiová řada Apacer Industrial CF6 s volitelnou ochranou proti zápisu (série Premium). Tyto CF paměťové karty jsou navrženy se spínačem ve spodní poloze tak, aby bylo možné paměťové karty uzamknout před dodáním celkového systému. Uživatelé mohou data pouze číst, což pomáhá např. předejít náhodnému vymazání dat, způsobenému neopatrnou obsluhou a chránit důvěrná data proti úmyslnému poškození. Apacer nabízí i jiné série průmyslových Compact Flash karet (série CF3 a CF5) a další, "ušité na míru" pro širokou škálu aplikací.

V případě zájmu o jakékoliv produkty spoločnosti Apacer, nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.


Výhody / vlastnosti:

 • CF paměťová karta, splňující CFA 6.0
 • PIO6, multiword DMA4, Ultra DMA6, PCMCIA UDMA 5
 • dostupná i verze se spínačem proti zápisu
 • dostupné kapacity 16 - 64 GB GB
 • čtení/zápis až 115/80 MB/sec
 • pokročilé algoritmy pro rovnoměrné využívání bloků
 • zabudovaná BCH ECC, schopná opravit až 72 bit/1kB
 • dostupná jako SLC i MLC
 • zabudovaný detektor napětí
 • power management
 • napájecí napětí 3,3 nebo 5V
 • standardní 50 pinový konektor
 • odolnost nárazům (50g) a vibracím (15g)

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací