Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
APACER

Ukládejte svá data bezpečně na průmyslové CF kartě Apacer

Pro bezpečné ukládání cenných dat v průmyslových podmínkách je zapotřebí spolehlivé médium. APACER přichází na trh s již pátou generací Compact Flash karet Industrial CF5 a CF5 Plus.

Karta je navržena tak, aby splňovala přísné požadavky pro spolehlivost dat a ochranu proti přepisu. Jednoduché přepnutí přepínače na spodní straně karty povolí, aby byla data jen čtena a tím chráněna před náhodným přepsáním nebo úmyslným poškozením důvěrných informací.

APACER CFC 5 a CFC 5 Plus splňují specifikaci CFA 4.1. Použitý SLC chip (single level chip) a inteligentní systém obnovení po výpadku napájení přispívají ke spolehlivosti karty. Aby data zůstala zachována korektně, podporuje karta 24 bitovou hardwarovou ECC funkci (error checking and correction), pokročilou technologii rozložení využití bloků (wear levelling and block management) a SMART (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Podporován je datový transfer až PIO-6, multi-word DMA-4 a Ultra DMA-5. Karty jsou dostupné ve standardním rozsahu pracovních teplot 0 až +70 ° C a také v rozšířeném rozsahu -40 až +85 ° C. Výborné vlastnosti paměťových karet CFC 5 doplňuje vysoká odolnost vůči vlhkosti, nárazům a vibracím. Všechny tyto vlastnosti předurčují paměťové karty APACER CFC 5 a CFC 5 Plus pro použití v lékařském, vojenském a automobilovém sektoru a všude tam, kde je požadována nejvyšší úroveň spolehlivosti a bezpečnosti. Bližší informace Vám poskytne Apacer CF5 datasheet. V případě zájmu o kteroukoli paměťovou kartu ze série CF5 nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / vlastnosti:

  • průmyslová Compact Flash karta kompatibilní se specifikací CFA 4.1
  • SLC chip
  • přepínač na ochranu karty proti zápisu
  • data transfer až PIO-6, Multi-Word DMA-4, Ultra DMA-5
  • sekvenční čtení/ zápis - 40/30 MB/sec
  • 24 bitová ECC funkce a pokročilý management využívání bloků
  • dostupná s kapacitou 128 MB – 16 GB
  • teplotní rozsah 0 až +70°C a -40 až +85°C
  • standardní 50-pinový konektor

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje