Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
ELECTRONIC ASSEMBLY

Dotkněte se displeje EA DIP180

Nový grafický displej EA DIP180B-5NL přináší vysoký kontrast, malou spotřebu a rychlou odezvu. A co je pro mnohé důležité - je dostupný i s dotykovým panelem.

Displej EA DIP180B-5NLWTP byl navržen pro použití v průmyslových ovládacích panelech. Proto je dostupný i s analogovým rezistivním dotykovým panelem. To umožňuje zkombinovat ovládání zařízení a zobrazení informací do jediného prvku. EA DIP180B-5NLWTP je grafický displej s rozlišením 180x32 pixelů. Obsahuje 3 integrované grafické kontroléry typu SED1520 (nebo kompatibilní) k ovládání levé, střední a pravé části displeje. Bílé LED podsvícení poskytuje křišťálově čisté zobrazení a výbornou čitelnost za každých světelných podmínek.

Dotykový panel se připojuje na externí kontrolér, nebo kontrolér s analogovými vstupy. Dotykový panel funguje podobně jako potenciometr - pokud je připojeno napětí na "Top-Bottom" vstup, napětí odpovídající Y (vertikální) pozici se vyčte mikrokontrolérem na "Left-Right" vstupu. Stejným způsobem se dá určit horizontální - X pozice kontaktu na dotykovém panelu. Displej poskytuje vysoký kontrast a rychlou odezvu díky použití "SuperTwist" LCD technologie. I při extrémně nízkých teplotách kolem -20 ° C je doba odezvy dostatečných 2,5 sekundy. Moduly se vyznačují automatickou teplotní kompenzací, proto nevyžadují žádnou externí kompenzaci kontrastu během provozu. Spolu s širokým rozsahem pracovních teplot -20 až +70 ° C je ideální pro různé průmyslové aplikace. Mechanicky se modul upevní zapájením pinů do DPS, bez potřeby šroubků apod.

Detailní popis Vám poskytne EADIP180 datasheet.

V případě zájmu o produkty Electronic Assembly nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / vlastnosti:

  • grafický modul 180x32 bodů
  • dostupný i s dotykovým panelem
  • úsporné bílé LED podsvícení
  • výborná čitelnost za každých světelných podmínek
  • jednoduchá montáž zapájením - bez šroubků
  • tepelně kompenzovaný
  • rozsah pracovních teplot -20 až +70°C

Doplňující produkty

EA DIP180B-5NLW ELECTRONIC ASSEMBLY

Na objednávku

EA DIP180B-5NLW

Displeje LCD grafické

LCD DIP module 180x32 STN blue-white, LED B/L

Obj.číslo: 61120
Na objednávku

ELECTRONIC ASSEMBLY

EA DIP180B-5NLWTP ELECTRONIC ASSEMBLY

skladem 3 ks

EA DIP180B-5NLWTP

Displeje LCD grafické

LCD modul 180x32 STN modro-bílý, LED podsv.+TP

Obj.číslo: 118319
Akce

ELECTRONIC ASSEMBLY

1 ks a více 619,00 Kč

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje