ELECTRONIC ASSEMBLY

Umíte si vybrat správný displej? Zde je pár tipů jak na to….

Který displej je vhodný pro konkrétní typ prostředí? Jaký interfejs displeje použít? Dotykový displej či ne? To jsou některé otázky, které si kladou mnozí vývojáři při návrhu svých aplikací.

Rozhodujete se, jaký displej použijete ve své aplikaci? Sven Jenchur z Electronic Assembly Vám v následujícím videu sdělí, kdy je vhodnější použít STN, ESTN, pozitivní, negativní, reflektivní, transreflektní či transmisivní displej. Najdete zde i další tipy, které Vám pomohou s výběrem vhodného displeje právě pro Vaši aplikaci.Nenašli jste odpověď na Vaše dotazy v tomto videu? Kontaktujte nás a naši technici Vám rádi pomohou při výběru.
Videa

Do you know how to choose right display? Which type to use for what environment? What interface is better to use? Touch panel or not? See our video...

Nabízíme Vám komplexní řešení. V souvislosti s technologií zobrazování by Vás mohlo zajímat:

OLED displeje

Více o produktech

LCD displeje

Více o produktech

TFT displeje

Více o produktech

Inteligentní displeje

Více o produktech

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací