S průmyslovými programátory Elnec BeeHive204AP a BeeProg2AP to máte za pár sekund

Elnec, evropský lídr v poskytování řešení pro programování NAND Flash pamětí, mikrokontrolerů a jiných programovatelných obvodů oznámil, že Elnec programátory BeeHive204AP a BeeProg2AP (průmyslové verze programátorů BeeHive204 a BeeProg2) jsou již dostupné na trhu. Tato nová série programátorů byla vyvinuta pro nasazení do programovacích automatů a automatických testovacích přístrojů (ATE).

Nové programátory mají řadu vylepšení, která jsou důležitá pro výrobce elektrotechniky a programovací centra: zmenšení rozměrů programátorů, konstrukční vylepšení mechanické stability samotných programátorů a novou konstrukci programovacích modulů, která také umožňuje dosažení větší mechanické stability. K zabezpečení jednoduchého a stabilního ovládání programátorů z automatizovaných strojů třetích výrobců byla vylepšena i Elnec aplikace 'remote control'.

Firma Elnec pokračuje v tradici výroby vysoce kvalitních produktů a na všechny programátory z této nové série poskytuje nadstandardní záruku 3 roky. Aktualizace softwaru s podporou nových obvodů jsou dostupné ke stažení z firemní stránky společnosti zdarma. Zajímavostí je také flexibilita technické podpory firmy, kdy nový software je generován na přání, v průměru každé dva pracovní dny. Dalo by se shrnout, že programátory představují ve své třídě nejlepší poměr „cena/ výkon“. Elnec se výrobcům snaží vyjít vstříc i tím, že poskytuje značné množstevní slevy na programovací moduly.

Detailní popis programátorů najdete v uživatelském manuálu BeeHive204AP - BeeProg2AP.
Pro bližší informace o cenách a dodacích termínech nás kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / vlastnosti:

  • extrémně vysoká rychlost programování, 1GB NAND Flash do 70 sekund
  • možnost připojit až dva BeeHive204AP programátory k jednomu PC přes USB
  • rozšířitelnost systému až na 64 programovacích modulů
  • vzdálené ovládání s bohatými funkcemi
  • výborná mechanická stabilita

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje