Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
FRIWO

Vyrábíte zařízení pro zdravotnictví?

Adaptéry s přívlastkem "medical" mohou i Vám pomoci splnit přísné požadavky pro tento segment.

Pokud vyrábíte zařízení, u kterého je předpoklad, že může být použito např. v nemocnici nebo ve zdravotnictví všeobecně, je samozřejmě nutné, aby splňovalo přísnější požadavky, dané např. nařízením 93/42/EEC o zdravotnických zařízeních.

Vysoká spolehlivost a značná elektrická odolnost izolace primár/sekundár patří mezi základní požadavky u adaptérů. Adaptéry Friwo - medical splňují tyto, ale i mnohé další požadavky a získaly řadu mezinárodních atestů. V portfoliu Friwo nalezneme širokou škálu různých adaptérů "medical" s výkony 3-30W, "desktop" adaptéry s výkony 12-150W a také "open frame" moduly s výkony 65-250W.
Skladem u nás najdete univerzální typ GPP18M s výstupem 12V/1500 mA (1890856, FW7556M). Na výstupu je konstantní napětí s omezením proudu a ochranou proti trvalému zkratu. Za vyjímečnou cenu Vám nabízíme sadu GPP18 Medic obsahující adaptér, AC Euro vidlici a výstupní DC konektor 5,5/2,5/11,5mm.

Pokud byste měli zájem o relativně větší množství těchto adaptérů v jiné verzi (jiná vidlice nebo jiný DC konektor), určitě najdeme řešení. Bližší informace naleznete v přehledu Friwo_medical.
V případě zájmu o jakýkoliv adaptér Friwo nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / vlastnosti:

  • špičkové OEM adaptéry pro výrobce „medical“ zařízení
  • vysoká spolehlivost
  • celosvětový rozsah vstupního napětí 100-240V/50-60Hz
  • velmi nízká spotřeba v pohotovostním režimu, EuP2
  • ochrana proti přetížení a trvalému zkratu
  • LED indikace provozu
Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje