FTDI

SOS webinář - Naprogramujte si displeje lusknutím prstů s FTDI

FTDI opět jednou zabodovalo – přes 100 účastníků registrovaných na webinář a to vše díky EVE. Video záznam již i online na našem webu...

Toto je archivní článek z 17.10.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Sérii SOS webinářů jsme v dubnu odstartovali právě se značkou FTDI. A nyní jsme si to zopakovali. Tento webinář však patřil jejich nejžhavější novince - technologii EVE a grafickému procesoru FT800. I prostřednictvím praktických ukázek jste mohli vidět, jak si můžete sami vyvinout aplikaci s displejem.
Ze všech účastníků, kteří nám vyplnili dotazník po skončení webináře, jsme vylosovali výherce USB break out modulu UMFT201XP-01 od FTDI, kterým se stal Petr Bjalek ze společnosti Elok Opava s.r.o.

Již nyní se můžete zaregistrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

VÍCE o značce FTDI...

Video záznam z tohoto webináře si můžete prohlédnout online.Videa

Programme of webinar:
- Graphic display controllers - Background
- FT800 Introduction – Three functions one chip
- FT800 block diagram
- Key Features
- Display made easy – Widgets
- Code example – Programmers guide - credit card module demo
- Bill of material comparison
- Applications
- FT800 Summary

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací