Ušetřete místo na Vašem pracovišti...

...s modulárním systémem HAMEG série 8000, který je už léta na trhu.

Modulární systémy série 8000 výrobce Hameg se skládají ze základní napájecí jednotky HM 8001-2 a skupiny zásuvných modulů různých měřících přístrojů, včetně modulu speciálního napájecího zdroje HM8040-3. Toto uspořádání šetří místo na pracovním stole, zásuvné moduly bez vlastního síťového napájení jsou malé a lehké, jednoduše skladovatelné. V základní jednotce mohou být společně libovolné dva moduly, mimo speciálního napájecího zdroje HM8040-2, který se může v důsledku vyššího odběru kombinovat pouze s jiným modulem, nikdy ne se shodným. Výrobce má v nabídce i prázdné moduly pro speciální zákaznické aplikace.
Typický příklad použití modulárního systému je kombinace zásuvných modulů speciálního napájecího zdroje HM8040-3 a funkčního generátoru HM8030-6 v základní napájecí jednotce HM 8001-2, ve spojení s přenosným osciloskopem HM 400. Tato sestava je schopna dodat diagnostikovanému obvodu různá napájecí napětí, generovat na jeho vstupu různé tvary průběhů signálů a na osciloskopu zobrazit odezvu. Celá sestava přitom vyžaduje minimální prostorové nároky.


webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje