IQRF

SOS webinář - Bezdrátové MESH sítě bez programování

Již tuto středu se během webináře s IQRF dozvíte, jak se nezatěžovat zdlouhavým programováním a mít plnohodnotnou bezdrátovou MESH síť za pár minut.

Toto je archivní článek z 16.10.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Středa 23.10. bude patřit bezdrátovým sítím MESH a to hned dvakrát. V 10:00CET bude probíhat webinář IQRF v anglickém jazyce a odpoledne ve 14:00CET si to budete moci poslechnout i v českém jazyce. Dozvíte se více o tom, jak si pomocí unikátních vlastností urychlit proces implementace a přitom ještě i snížit náklady.

Jaká budou témata webináře?
  • Sumář IQRF technologie
  • Přímý přístup k periferiím
  • Hardwarové profily
  • IDE 4.13
  • IQRF OS 3.04 klíčové vlastnosti
  • IQRF Aliance
Školit Vás budou online přímo technici z IQRF - Šimon Chudoba (IQRF Product Line Manager) a Jaromír Mastík (IQRF Support Manager)

VÍCE o webináři IQRF...

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací