Záznam z SOS webináře - DCTR-72DA přenese data na vzdálenost až 600 metrů

Jak přenést data až na vzdálenost 600 metrů jste se mohli dozvědět na webináři se značkou IQRF. Nestihli jste náš webinář? Podívejte se na VIDEO záznam...

Toto je archivní článek z 16.06.2015. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.

Jak je již zvykem u webinářů s IQRF, i tentokrát jsme realizovali jeden den hned dva webináře - jeden v angličtině a jeden v češtině, tentokrát o nových modulech DCTR-72DAT s dvojnásobným dosahem, výrazně vyšší selektivitou, moderní RF modulací, možností aktualizace OS na dálku, automatizovaným spojováním a mnoha dalšími skvělými funkcemi.

Navíc si všichni účastníci webináře mohli objednat vývojový kit DS-START-03 nebo samotné moduly DCTR-72DAT za akční ceny.

VÍCE o značce IQRF...

Nestihli jste náš webinář?

Pokud jste tento webinář nestihli, podívejte se VIDEO-záznam...

Videa

Program:
- kľúčové parametre
- porovnanie s DCTR-52DA
- spolupráca s inými modulmi a certifikácie
- funkcie OS 3.07
- vlastnosti DPA 2.xx
- IDE, SDK, Cloud

Už teď se můžete registrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.