27 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
LANTRONIX

Mixujte jako DJ s SLC8000

Všestranný vzdálený konzolový manager s modulární konstrukcí si poskládáte, jak chcete.

Toto je archivní článek z 24.09.2015. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.

● Vysoký stupeň konfigurovatelnosti, USB a RS-232 moduly
● Vícevrstvý vzdálený přístup včetně možnosti doplnění o analogový nebo 3G modem
● Snižuje náklady na správu a konfiguraci sítě minimalizací potřebných výjezdů na místo poruchy
● Snižuje komplexnost IT infrastruktury a množství potřebných kabelů
● Zvyšuje produktivitu práce a její efektivitu
● Díky šifrovanému spojení chrání IT infrastrukturu od nechtěných útoků zvenčí

MATT, IT Guy
Potřebovali jsme vzdáleně spravovat naši IT infrastrukturu v pobočce naší firmy a bylo pro nás životně důležité mít okamžitý a neustálý dohled nad touto infrastrukturou. SLC8000 od firmy Lantronix nám umožňuje vzdálenou správu a dohled nad všemi prvky naší vzdálené sítě.
Monitorujte centralizovaně, řiďte a řešte problémy vzdáleně
SLC 800 je určen pro systémové administrátory, umožňuje snadnou, bezpečnou správu a řízení IT zařízení odkudkoliv a kdykoliv. Uživatelé mohou přistupovat k portům SLC 8000 přes Telnet/SSH, nebo pomocí klienta webového prohlížeče bez nutnosti použití proprietárního softwaru. Prvky IT infrastruktury poskytují možnost připojení externího zařízení pomocí konzoly nebo sériového portu lokálně. SLC8000 mění tento lokální přístup na vzdálený a poskytuje tak možnost dozoru, konfigurace, restartování nebo managementu IT infrastruktury z jakéhokoli místa na světě. Pomocí analogového modemu nebo 3G modemu PremierWave® XC HSPA je možné se připojit k SLC8000 (prodává se samostatně) v případě problémů s hlavní linkou. Administrátor může bezpečně přistupovat a ovládat širokou škálu IT a síťových zařízení, včetně Linux, Unix nebo Windows® serverů, routerů, switchů, firewallů, pobočkových ústředen, záložních zdrojů, a dokonce i přístupových systémů.
Modulární konstrukce
Modulární konstrukce SLC 8000 umožňuje uživatelům flexibilně měnit a doplňovat systém - rozšířit počet portů zařízení, upgradovat na zálohovaný zdroj napájení, snadno přidávat nová sériová a USB rozhraní, kombinovat stávající a nová IT zařízení. Tím se snižuje čas potřebný pro vývoj a nasazení nových služeb, tato flexibilita minimalizuje výdaje a současně nabízí jednoduchou rozšířitelnost.
Více informací na stránkách společnosti Lantronix. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Videa

Advanced console manager introduction.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací