LANTRONIX

SOS webinář - Buďte online s pomocí xPico WiFi

Lantronix odstartoval podzimní sérii webinářů úspěšně, o čemž svědčí i 85 účastníků webináře, kteří byli díky xPico WiFi "online".

Toto je archivní článek z 17.09.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
S problematikou online připojení Vašich zařízení jste se mohli více seznámit během webináře, který byl věnován novince xPico WiFi od společnosti Lantronix. Vývojáři se dozvěděli více o zajímavých funkcích tohoto modulu i prostřednictvím praktických ukázek.
Ze všech účastníků, kteří nám vyplnili dotazník po skončení webináře jsme vylosovali výherce modulu xPico WiFi, kterým se stal Roman Kysilka ze společnosti Science Instruments and Software, s.r.o.

Srdečně gratulujeme a už teď se můžete registrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

VÍCE o značce LANTRONIX

Nestihli jste webinář? Nevadí, prohlédněte si kompletní prezentaci z Lantronix webináře online.Videa

Programme of webinar:
- Lantronix, Company and Products Overview
- xPico Wifi Overview
- Typical Applications
- Zero Host Load
- Power Management
- Size and Portability
- Simultaneous Client and Soft AP
- On device Web Server
- Reliable OTA updates
- Development Board

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací