LINEAR TECHNOLOGY

Záznam ze SOS webináře – Navrhněte si napájecí zdroj jednoduše a efektivně s Linear Technology

Stal/a jste se výhercem nového demobordu umodulu Kromě seznamu výherců si můžete prohlédnout i videozáznam z webináře...

Toto je archivní článek z 07.10.2014. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Rodina DC/DC modulů od Linear technology zjednoduší design Vašeho zařízení. Ušetříte místo na DPS a čas potřebný na vývoj. I o tom byl webinář s Linear Technology.
Ze všech účastníků, kteří nám vyplnili dotazník po webináři jsme vylosovali výherce demobordu umodulu, kterým se stal František Bulko ze společnosti EVPÚ a.s.
Srdečně gratulujeme.

VÍCE o značce Linear technology...

Nestihli jste náš webinář?

Pokud jste tento webinář nestihli, podívejte se VIDEO-záznam...

Videa

Programme of webinar:
- Product groups and parameter ranges
- uModule construction
- Reliability data
- Features: ultralow noise, output sharing, synchronizability / multi-phase operation
- Information resources
- Applications examples
- Q&A

Už teď se můžete registrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací