Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
SOS electronic

Číst SOS newsletter se opravdu vyplatí

V roce 2012 jsme odměnili 13 čtenářů SOS newslettru cenami v hodnotě 60 000 Kč.

S naším revolučním newsletterem jste vždy mezi prvními, kteří mají nejčerstvější novinky ze světa elektroniky. Pouze Vy se rozhodujete, co a jak často chcete číst. A že to nejsou jediné výhody, to jste se mohli přesvědčit během celého roku 2012. Až 12 z Vás jsme měsíčně odměnili zajímavými a hlavně praktickými cenami z našeho sortimentu.

Navíc jste měli možnost hrát o pájecí stanici Weller WX 2020, která splňuje všechny požadavky pro náročnou a precizní každodenní práci. Díky vysokému výkonu a širokému výběru pájecích ruček a hrotů přináší uživatelský komfort. A navíc od ledna 2013 jsou tyto pájecí stanice dostupné přímo z našeho skladu.

Šťastným výhercem špičkové “Wellerky“ se stal Jan Říha ze společnosti Honeywell (CZ).

Výhercům srdečně blahopřejeme a všem Vám přejeme i nadále příjemné čtení.webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje