SOS electronic

Číst SOS newsletter se opravdu vyplatí

V roce 2012 jsme odměnili 13 čtenářů SOS newslettru cenami v hodnotě 60 000 Kč.

Toto je archivní článek z 04.02.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
S naším revolučním newsletterem jste vždy mezi prvními, kteří mají nejčerstvější novinky ze světa elektroniky. Pouze Vy se rozhodujete, co a jak často chcete číst. A že to nejsou jediné výhody, to jste se mohli přesvědčit během celého roku 2012. Až 12 z Vás jsme měsíčně odměnili zajímavými a hlavně praktickými cenami z našeho sortimentu.
Navíc jste měli možnost hrát o pájecí stanici Weller WX 2020, která splňuje všechny požadavky pro náročnou a precizní každodenní práci. Díky vysokému výkonu a širokému výběru pájecích ruček a hrotů přináší uživatelský komfort. A navíc od ledna 2013 jsou tyto pájecí stanice dostupné přímo z našeho skladu.
Šťastným výhercem špičkové “Wellerky“ se stal Jan Říha ze společnosti Honeywell (CZ).
Výhercům srdečně blahopřejeme a všem Vám přejeme i nadále příjemné čtení.Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací