27 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu

EDU 1 Set – Elektronická stavebnice na magnetickém principu

Tato elektronická stavebnice zajímavým a zábavným způsobem představuje svět elektroniky a vštěpuje základy elektroniky všem začínajícim amatérům.

Toto je archivní článek z 03.06.2009. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Základem stavebnice EDU1 je magnetický princip spojování jednotlivých elektronických součástek obr.1. Každá součástka je osazena na DPS v plastovém ABS pouzdru s osazenými magnety obr.2. Součástky se poté spojují ocelovými kuličkami (27ks) a přídavnými tyčinkami ve dvou délkách (krátké 15ks, dlouhé 5ks).Stavebnice EDU1 je vybavena základními součástkami několika hodnot a typů: rezistor, kondenzátor, dioda, LED dioda, tranzistor, fotorezistor, spínač a bzučák (celkem 19 součástek), jako doplněk jsou k dispozici dvě univerzální dvoupinová pouzdra s balíčkem dalších součástek, které je možno použít. Nechybí ani napájecí zdroj s vypínačem (odolný vůči zkratu) vytvořený z baterií 4x AA 1,5V + napájecí vodiče.
Líbí se Vám tato stavebnice? Nabízíme Vám ještě něco navíc. Pomocí této aplikace si můžete vytvořit vlastní schéma zapojení obr.3.
Komu je stavebnice určena? Všem, kdo se zajímají o elektroniku. Využití najde hlavně jako školní pomůcka při výuce základů elektroniky, pro všechny začínající amatéry a pro všechny amatéry, kteří rádi experimentují.


A nakonec....

Heslo výrobce:
Elektronika se stala částí našeho života a její znalost určuje naše místo ve společnosti.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací