SOS electronic

Electronica 2014 - byli jsme tam! A vy?

Více než 73 000 návštěvníků z 80 zemí, téměř 2800 vystavovatelů z 50 zemí, množství inovací... I tohle všechno přinesl letošní ročník celosvětové výstavy electronica 2014.

Toto je archivní článek z 03.12.2014. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Celý elektronický vesmír se v listopadu setkal na jediném místě - na - „Planetě e - výstavě electronica 2014“ v Mnichově. Mezi téměř 2800 vystavovateli nechybělo SOS electronic.
Důkazem, že výstava electronica je opravdu tou nejvýznamnější elektronickou výstavou je i počet vystavovatelů. Letos jsme patřili k jedněm z 2 737 vystavovatelů na této prestižní výstavě. Děkujeme, že jste si při takovém počtu vystavovatelů našli čas i na setkání s námi.
Náš stánek jste mohli navštívit v hale A5, pod jednou střechou s naší mateřskou firmou CONRAD. Na ploše 180m2 jste mohli vidět produktové novinky, cestovat v čase, vytvořit si svého dvojníka a hlavně se setkat s lidmi, se kterými během roku komunikujete e-mailem či telefonicky.

Jsme rádi, že kromě německých zákazníků jsme se mohli setkat osobně i s našimi zákazníky ze Slovenska, České republiky, Maďarska, Polska, Rumunska a mnoha dalších zemí. DĚKUJEME a těšíme se na setkání s Vámi nejen na dalších výstavách v příštím roce.
Pro všechny z Vás, kteří jste neměli možnost zúčastnit se výstavy electronica 2014 osobně, přinášíme alespoň pár záběrů přímo z Mnichova.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací