SOS electronic

GSM modul Quectel M95 úspěšně otestován

V říjnu jsme úspěšně pokračovali v další sérii Pizza workshopů se značkou Quectel. Vývojáři ze tří zemí si otestovali, co všechno tyto GSM moduly dokáží.

Toto je archivní článek z 29.10.2012. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Tři říjnové dny patřily Pizza workshopu, který putoval z Prahy přes Bratislavu do Debrecenu. Workshop byl veden technickým inženýrem Edwardem Huangem, který přiletěl přímo ze sídla společnosti v čínském městě Shanghai. Jeho přítomnost potvrzuje, že v případě potřeby Vám dokážeme zprostředkovat setkání s výrobci z celého světa.
Zájem o tento Pizza workshop s Quectel byl opravdu rekordní, o čemž svědčí fakt, že ve všech třech městech byla naplněna kapacita účastníků. Účastníci workshopu si mohli reálně "hands on" nasimulovat na poskytnutých vývojových kitech vývoj a práci s komunikačními moduly Quectel M10EVB KIT a M95TE-A. Mnozí z Vás vysoce ocenili přínos tohoto praktického workshopu ke své práci, dostali jsme mnoho pozitivních ohlasů, ale více Vám jistě řeknou slova zúčastněných, či fotografie .... :-)Proč říkáme, že to bylo úspěšně? Neboť to tvrdíte vy!

Jsem rád, že jsem byl pozván na takový workshop a věřím, že se taková akce zopakuje i v budoucnosti.
Peter Jeck ,EVPÚ a.s.

Skvělá prezentace! Jen tak dál, držím palce.
Martin Kubečka,Stedax s.r.o.

Děkuji za prezentaci a hlavně za příležitost naučit se velmi rychle něco nového!
Jiří Libra

Bylo to pro mě velmi prospěšné školení. Doufám, že v takovýchto setkáních pro vývojáře budete pokračovat.
Demény Balázs, Ecomotive srl

Přeji si více takových setkání přímo s výrobci.
Szima Gábor, DiaWave Trade KFt.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací