Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací

Jak spolu souvisí TARGET3001! a Formule1?

Od roku 2002 je i značka TOYOTA součástí závodů nejrychlejších aut na světě. Auta jsou vyvíjena v evropské centrále TOYOTY v Kolíně nad Rýnem. Při projektování elektronické výbavy monopostu vývojáři používají CAD systém TARGET3001!, který je možno zakoupit i v SOS electronic. Tento výkonný sofwarový balík s názvem TARGET3001! je určen pro vývojáře elektronických zařízení a obsahuje editor schémat, editor DPS a též simulační modul. Velkou výhodou je možnost výběru z několika verzí odstupňovaných podle množství použitých vývodů součástek a počtu vrstev DPS.

Do 31. října nabízíme našim zákazníkům 20% slevu z ceny produktů při příležitosti uvedení nové, už 14. verze TARGET3001!
Web stránka výrobce: www.ibfriedrich.com


Doplňující produkty
obrázek typ / druh / popis Obj.číslo výrobce skladem Dodavatelský sklad Cena /ks bez DPH
TARGET 3001! Smart V18 TARGET 3001! TARGET 3001! Smart V18

CAD software for PCB design

Více informací: target.pdf

Vývojové prostředky

48651
O

TARGET 3001!

Na objednávku
-

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje