SOS electronic

Meteostanice již má svého majitele

Neustále se pro Vás, naše zákazníky, snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb. Nejlepším způsobem zjištění, jak být lepší, je zeptat se na to těch nejkompetentnějších - Vás.

Toto je archivní článek z 21.12.2011. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Od 10.11. do 15.12.2011 jsme realizovali krátký marketingový průzkum. Chtěli jsme vědět, jak pro Vás můžeme zkvalitnit naše služby. Na naši otázku odpovědělo mnoho našich zákazníků. Jsme Vám velmi vděčni za Vaše podnětné odpovědi.
Každý, kdo se zúčastnil našeho krátkého průzkumu pro zlepšení kvality služeb, automaticky získal 10 bonusových bodů do věrnostního programu.
Ze všech respondentů jsme 19.12.2011 vylosovali nového majitele hlavní věcné výhry - profesionálnej meteostanice MASTER TOUCH značky TFA, kterým sa stal p. Štofanik ze společnosti ComErgon s.r.o. Výherci srdečně blahopřejeme.
Děkujeme Vám, že nám pomáháte být pro Vás lepší.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací