Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
SOS electronic

Naše rekordní investice - máme pro Vás 2x více zboží!

Víme, že otázka okamžité dostupnosti je často prvořadá, proto jsme zdvojnásobili naše skladové zásoby.


Již od počátku více než 20 letého působení SOS electronic se snažíme držet nejžádanější zboží na skladě - tak aby bylo okamžitě dostupné. Postupně jsme vybudovali sklad, ve kterém byly před více než rokem součástky v hodnotě cca 1 milion Eur.

Krátký vývoj a rychlé uvedení na trh - tak často charakteristické pro současný trh, nás přesvědčilo o potřebě dále posílit skladové zásoby a poskytnout Vám ještě více okamžitě dostupného zboží. Proto jsme absolvovali nejmasivnější posilování skladu v naší historii, jehož výsledkem je, že v našem skladu již najdete součástky v hodnotě více než 2 miliony Eur.

Vyšší nákupní množství nám současně v mnoha případech umožnilo snížit ceny daných komponent. Z mnoha výrobků a skupin zboží, které jsme posílili, můžeme zmínit například:


USB řešení od FTDI

DC/DC a AC/DC moduly Traco Power

GSM/ GPRS/ GPS moduly Quectel

displeje a inteligentní moduly displejů

komunikační moduly LAN a WiFi

ventilátory EBM Papst a Sunon

svorkovnice WAGO

multimetry a měřící techniku Voltcraft a UNI-T

průmyslové spreje Kontakt Chemie

precizní krabičky Hammond

vypínače a tlačítka Marquardt

relé Fujitsu a Finder

LED Kingbright

piezo měniče Sonitron

● a mnohé další...

Věříme, že všechno toto naše úsilí přispěje k tomu, že u nás najdete právě ty součástky, které potřebujete a navíc okamžitě dostupné. Pochopitelně, mnohé součástky nemáme jako standardní skladové položky, ale i v těchto případech jsme většinou schopni dodat Vám je v krátké dodací době a v konkurenčních cenách.

Jako malou ukázku toho, že jsme schopni dodat i opravdu "neobyčejné komponenty", připojujeme fotku 80cm AC ventilátoru EBM-Papst s naší kolegyní :-).

V případě zájmu o jakýkoliv komponent nás neváhejte kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje