Novinky ve formátu RSS

Pokud si nainstalujete tzv. RSS leader ( nebo internetový prohlížeč se zabudovanou čtečkou RSS), získáte permanentní přehled o nejnovějších článcích bez toho , aby jste museli pravidelně navštěvovat naše web stránky a hledat, jestli nepřibylo něco nového.

Toto je archivní článek z 20.01.2009. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.

RSS leader pravidelně, v uživatelem zadaných intervalech, kontroluje obsah RSS stránky serveru. Pokud přibudou nové články, zobrazí titul článku a krátkou anotaci s linkem na celý text.

Pokud Vás článek zajímá, můžete si ho zobrazit přímo v RSS leaderu nebo v novém okně internetového prohlížeče. Tímto způsobem si můžete udržovat přehled o obsahu prakticky libovolného počtu serveru, které RSS službu poskytují.

Jak získat vhodný RSS leader

Doporučujeme například bezplatný a jednoduchý FeedReader. Ale existuje mnoho jiných, i sofistikovanějších programů. Zabudovanou čtečku RSS kanalů má například internetový prohlížeč Mozilla Firefox ( Windows, Mac OSX, Linux), Opera (Windows, MacOSX, Linux) nebo Safari (MacOS). RSS podporuje i nejnovější Microsoft Internet Explorer 7.

RSS kanál SOS electronic

Zkopírujte si do svého leaderu link RSS kanálu SOS electronic ( po kliknutí na link se zřejmě zobrazí standardní webová stránka, raději klikněte pravým tlačítkem myši, odkaz zkopírujte a vložte do RSS leaderu):

//www.soselectronic.cz/rss.php

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací