SOS electronic

Odebírejte SOS newsletter a vyhrajte dvakrát!

Společnost SOS electronic připravuje pro své zákazníky a příznivce jedinečný newsletter, který je šitý na míru. Vy si zvolíte, o čem chcete číst a jak často ho budete dostávat!

Toto je archivní článek z 06.03.2012. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Momentálně je newsletter zasílán na více než 50 tisíc emailových adres. Pokud ještě nejste mezi nimi, můžete se k jeho odběru přihlásit.
Více o newsletteru:
Newsletter obsahuje produktové články na vysoké odborné úrovni a za cíl si klade především informovat vývojáře o nových trendech a součástkách v branži. Na přípravě článků pracuje pro tento účel určený specialista, který kdysi sám působil jako vývojář v praxi, takže dokáže vycítit potřeby při vývoji hardwarových aplikací.

Jedinečnost newsletteru spočívá i v tom, že Vy sami si můžete ve svém profilu nastavit oblast zasílaných zpráv a četnost jejich zasílání.

Takže nezapomeňte:

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací