SOS electronic

Otevřeme se Vám ještě více - zákulisní informace z SOS

Technické taháky, zákulisní pikantnosti, rychlé zprávy a hlavně otevřenost. Chceme s Vámi vytvořit žoviálnejšiu komunikaci :) Jak? Takhle ...

Toto je archivní článek z 12.02.2015. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Za každou součástkou je člověk. Nejen prací živ je člověk.

To jsou hlavní myšlenky, které jste již v naší komunikaci s Vámi určitě postřehli. My si totiž myslíme, že k byznysu patří neoddělitelně i lidskost. Proto jsme vytvořili speciální kanál na Facebooku - www.facebook.com/soselectronic.cz, který bude určen právě žoviálnější komunikaci.

Mimo zákulisních informací z dění uvnitř SOS tu najdete i informace a pomůcky, které standardně na našem oficiálním webu nenajdete :)
Tak co, přidáte se? :)

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací