SOS electronic

Označte si zboží svým názvem

Stalo se Vám, že jste měli zmatek v číselném označení zboží? Nebo jste potřebovali spárovat Vaši databázi s naší a nevěděli, jak na to? Teď se Vám už nic takového nestane.

Toto je archivní článek z 17.09.2014. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
V OnlineShopu jsme spustili novou funkci "Moje označení zboží". Nyní si ke každému výrobku můžete přidat Vaše označení, poznámku nebo kód z Vašeho systému. Vaše označení je viditelné v celém OnlineShopu (červenou barvou), je zahrnuto v hlavním vyhledávači zboží a zobrazí se také na faktuře i na štítcích se zbožím.

Jak na to?

1. Ručním zadání
2. Automatickým importem
Najdete jej v menu po přihlášení do OnlineShopu

Videa

Stalo se Vám, že jste měli zmatek v číselném označení zboží? Nebo jste potřebovali spárovat Vaši databázi s naší a nevěděli, jak na to? Teď se Vám už nic takového nestane.
Zákaznické označení zboží je dostupné pouze po přihlášení se do Online shopu.

Co Vám to přinese?:

  • Vyhledávání zboží v OnlineShopu podle Vašeho názvu.
  • Váš název na fakturách i na štítcích balení.
  • Jednoduchá identifikace Vámi nakoupených součástek.
  • Možnost spárování naší databáze s Vaším firemním systémem.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací