SOS electronic

Posíláme Vám gigantický novoroční pozdrav, pokřtěný prvním sněhem

28 m2, 60 dětí, 80 štětců, 10 litrů barev a k tomu hodně radosti a smíchu. Aneb jak jsme pro Vás vyráběli naše DĚKUJEME :-)

Toto je archivní článek z 20.12.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.

Už dlouho nás nic nesemklo tak, jako příprava tohoto novoročního pozdravu pro Vás. Tým desítek dětí (možná nadějných SOS-áčků) za vydatné i morální podpory nás, pracovníků SOS, tři dny vlastnoručně maloval rekordně velký pozdrav o rozměrech 7 x 4 metry.

Jeho finální podobu, která visí na zdi nově vybudované části našeho distribučního centra, jsme pokřtili "nefalšovanou koulovačkou" prvním letošním sněhem.

I tímto pozdravem chceme potvrdit, že od nás dostáváte víc než jen součástky. Dostáváte řešení! Řešení pro vývoj a výrobu elektrotechniky, ale i řešení pro dobrou náladu...

Děkujeme za podporu v roce 2013 a do roku 2014 Vám chceme odevzdat alespoň část pozitivní energie a dobré nálady z přípravy našeho „DĚKUJEME“ - určitě si prohlédněte video :-)

PS: Velké děkujeme patří dětským umělcům a jejich učitelům Mgr. Zuzane Šimoňákovej, Mgr. Margite Kolačkovskej, PaedDr. Adriane Andrejkovej a akad. mal. Tomášovi Čepekovi ze Základní umělecké školy na Bernolákovej ulici v Košicích.
Byli jste prostě úžasní! :-)

Videa

Merry Christmas and Happy New Year

Zajímavosti z výroby SOS PF 2014:

  • během 3 dnů se vystřídalo 60 dětí
  • použili jsme 10 litrů barev a 80 štětců
  • nerozlila se žádná barva
  • nakreslili jsme 7x4 = 28 metrů čtverečních
  • nafotili jsme 9685 fotografií pro výrobu videa
  • spotřebovali jsme 2 vědra sněhu
  • navzájem jsme si vyměnili množství radosti, smíchu a dobré nálady

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací