27 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

Rosteme rekordně, potřebujeme posily

Poslední týdny při společenské otázce typu: „… a jinak, jak se máte?" již neodpovídáme zažitými frázemi. S nadšeným výrazem odpovídáme, že se máme rekordně :).

Rok 2017 byl historicky rekordní a ve stejném duchu jsme začali i rok 2018. V lednu jste nám vy, naši zákazníci, dopřáli radovat se z rekordního obratu. Porazili jsme svůj loňský obrat a navýšili jej o 10%. Děkujeme!

Ovšem práce při dosahování rekordů je mnoho. Zdá se nám, že je jí až příliš. Potřebujeme pomoc. Hledáme lidi do různých oddělení, aby posilnili týmy kolegů.

Telefonujete rádi? V obchodním oddělení v Brně hledají člověka, který umí řešit obchod i přes telefon a přidá se do týmu Telemarketing.

Pokud jsme Vás se vzpomínanou pozicí oslovili nebo zaujali, dále to neodsunujte.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje
Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací