SOS electronic

SOS cinema - vítejte v prvním elektrotechnickém kině na webu!

Nemáte čas číst texty odborných článků nebo se Vám jen jednoduše nechce? Uvítali byste raději názorné ukázky? Pak právě pro Vás je určen náš webový projekt SOS cinema!

Toto je archivní článek z 04.11.2011. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
V těchto dnech jsme spustili naše online kino SOS cinema. Prostřednictvím videí bychom se Vám chtěli ještě více přiblížit a názornými video-ukázkami přinášet informace o našich produktech, ale i o dění v naší společnosti.

Videa

Přinášíme Vám i úsporu času, když Vám namísto čtení článku v krátkých videích názorně představíme základní přínosy produktu, poradíme jak efektivně konkrétní součástku použít.
V současnosti si už můžete prohlédnout první videa, další pro Vás budeme připravovat průběžně.
Takže, klidně se usaďte, vždyť lepší je jednou vidět než stokrát číst :)

//www.soselectronic.cz/cinema

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací