29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
QUECTEL

3 záznamy z webinářů o komunikačních modulech v sítích LTE, LPWA, GNSS

LPWAGNSSLTELTE-MWireless CommunicationNetwork

Webinářový maraton jsme zvládli. Školení o jednotlivých sítích a k nim vhodných modulech jsme pro vás zpracovali. Je to na vás, nahlédněte.

On-line školení pro vás odborně připravili naši kolegové z firmy Quectel Wireless Solutions, která je naším dlouhodobým a spolehlivým partnerem pro bezdrátové technologie.

Každá ze sítí (LTE, LPWA i GNSS) má své výhody a specifickou oblast použití, proto jsme se rozhodli témata rozdělit a nechat vám prostor na otázky. Jsme velmi rádi, že jste se toho chopili a otázkami jste nás přímo zavalili. Dokonce jsme byli mile překvapeni, když jsme se s mnohými z vás setkali na všech 3 školeních.

Pokud jste na některý z připravených webinářů nemohli přijít on-line, přikládáme vám nahrávky:V nahrávkách se kromě aktuálního portfolia komunikačních modulů Quectel dozvíte o připravovaných novinkách a stavu budování sítí v zemích EU. Získáte podrobnější informace i o rozdílech LPWA technologie oproti starším 2G a 3G technologiím.
 V oblasti GNSS přijímačů se dozvíte informace o nejnovějších čipsetech pro GNSS moduly, zejména s důrazem na přesnější lokalizaci pomocí technologií RTK a Dead Reckoning.
V záznamu o LTE technologii se doslechnete o postupném zavádění 5G sítí a dostupnosti LTE-A modulů pro Cat6 a Cat12. Samozřejmě jsou zmíněny i aktuální nejpoužívanější moduly pro Cat1 a Cat4.

Těm, kteří ještě váhají, zda se na záznam podívat, může být referencí 120 spokojených on-line účastníků, kteří s námi zůstali až do konce vysílání. 


Záznam si můžete prohlédnout po vyplnění formuláře. Děkujeme.


Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací