GNSS L1/L5 přijímač zjistí vaši polohu i při ztrátě signálu
V porovnání s GNSS moduly pracujícími pouze v pásmu L1 zvyšuje modul LC79D výrazně počet satelitů zapojených do sledování a určování polohy, čímž významně snižuje efekt odražené vlny způsobený výškovými budovami v městském prostředí, snižuje TTFF a zlepšuje přesnost určování polohy.

Volitelná funkce Dead Reckoning zabezpečuje vysokou přesnost při určování polohy i když signál GNSS chybí nebo je rušen.

GNSS modul LC79D je kompatibilní s AIS-140 (Automotive Industry Standard 140), jeho integrované LNA a SAW filtry slouží k zajištění lepší navigace v podmínkách slabého signálu nebo jiných nepříznivých podmínkách.
Pokročilé řešení správy napájení s nízkou spotřebou energie umožňuje snímat a určovat polohu GNSS s nízkou spotřebou, proto je tento modul ideálním řešením pro systémy napájené z baterie.

GNSS L1/L5 přijímač zjistí vaši polohu i při ztrátě signálu

Díky svému vynikajícímu potlačení driftu pozice a zvýšené přesnosti určování polohy v prostředí hustých městských zástaveb je modul LC79D vhodným řešením pro systémy sledování v reálném čase nebo např. pro aplikace sdílených dopravních prostředků atd.

Díky kompaktnímu designu, nízké spotřebě energie a vysokému výkonu je ideálním modulem pro sledování vozidel, osob a majetku, jakož i ke sdílení aplikací elektrické mobility.

GNSS moduly typu LC79D jsme zařadili do našeho sortimentu. Více informací k produktům značky Quectel najdete na naší webové stránce.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz. Rádi vám pomůžeme.