29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
QUECTEL

Evropští vývojáři navrhovali GSM / GPRS / GPS zařízení

Quectel a modul M66 byly v polovině května horkým tématem pro vývojáře ze 4 evropských zemí.

Toto je archivní článek z 26.05.2015. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Více než 60 vývojářů se zúčastnilo 4 Pizzaworkshopů, které se postupně konaly v Katowicích, Brně, Bratislavě a Budapešti. Pro velký zájem jsme ještě přidali další dva v Praze a Budapešti, kde přišlo dalších 15 účastníků. Hlavním tématem byly GSM / GPRS / GPS zařízení, jejich rychlý a úspěšný vývoj, to vše samozřejmě prakticky na modulech M66 pod vedením Dmitryho Rodionova (FAE, Quectel).
Vývojáři si vyzkoušeli praktickou práci s EVB kity (programování s AT příkazy). Dmitry představil RF návrhy a poskytl užitečné informace na co si dát při návrhu pozor. Samozřejmě nechyběly ani odpovědi na mnohé otázky účastníků od návrhu napájení, přes programování OPENCPU, připojení TC9/IP až po odstraňování problémů v navrhovaných aplikacích.
Více o tom, jak to na workshopu vypadalo Vám řeknou fotografie... :-)

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací