QUECTEL

Quectel UC15 a L76 Vás lokalizoval

Co se stane spojením 40 vývojářů, 4 míst, GPS modulů, modulů pro přenos dat a pizzy?

Toto je archivní článek z 05.06.2014. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
No přece Pizza workshop se značkou Quectel v Bratislavě, Brně, Budapešti a Győri, kterými jsme uzavřeli jarní sérii našich workshopů.
Edward Huang z Quectel prakticky prezentoval účastníkům moduly UC15 a L76. Všichni si přímo na místě mohli vyzkoušet ovládání a programování těchto modulů prostřednictvím vývojových kitů, které měl každý účastník k dispozici. Vývojáři mohli přímo od Edwarda získat cenné informace a konkrétní odpovědi, které pomohou s vývojem jejich aplikací, ve kterých využívají Quectel moduly.

Nezúčastnili jste se Pizza workshopu Quectel?

Prohlédněte si, jak to na workshopu vypadalo a věříme, že se uvidíme na dalších workshopech již na podzim...

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací