QUECTEL

S novým SW nástrojem Quectel QNavigator vyvinete GSM zařízení ještě rychleji

S GSM moduly Quectel můžete začít pracovat i bez znalosti AT příkazů. Stáhněte si Quectel QNavigator zdarma.

Toto je archivní článek z 23.05.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Pro rychlé vyzkoušení vlastností GSM modulů vyvinula společnost Quectel velmi užitečný softwarový testovací nástroj "QNavigator", umožňující rychlé zahájení vývoje s GSM moduly Quectel. Snad největší výhodou je, že QNavigator je možné použít i bez jakýchkoliv znalostí AT příkazů (používaných k ovládání GSM modulů). Mezi hlavní funkce tohoto nástroje patří SMS, Voice Call, TCP / UDP, PPP, AT Command (požadavky a testování). V sekci AT Command naleznete také kompletní popis všech AT příkazů včetně syntaxe. Rovněž dokáže provést "nárazové" (pressure) testování sekvence AT příkazů v části QCOM.

QNavigator spolupracuje s jakýmkoliv vývojovým kitem Quectel. Kompletní ZIP balík s programem i uživatelskou příručkou si můžete stáhnout zde.
Další potěšující zprávou je, že společnost Quectel podstatně zdokonalila své webové stránky www.quectel.com, kde např. v sekci download center nyní snadno najdete různé datasheety, aplikační příručky a další dokumenty pro podporu vývoje.

V případě záujmu o jakékoliv moduly od spoločnosti Quectel nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací