QUECTEL

SOS webinář - Posuňte svoji GSM aplikaci o úroveň výše

Více než 60 účastníků bylo součástí webináře Quectel. O čem to celé bylo? Detaily AT příkazů zaujaly vývojáře. Video záznam z tohoto webináře si můžete prohlédnout online.

Toto je archivní článek z 27.09.2013. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
SOS webinář se tentokrát nesl ve znamení GSM/GPRS modulů Quectel. Nicholas Xu prakticky předvedl příklady programování základních AT příkazů, jakož i těch speciálních, jako je QuecLocator.
Ze všech účastníků, kteří nám vyplnili dotazník po skončení webináře jsme vylosovali výherce vývojového kitu M10 EVB KIT a modulu M95 TE-A, kterým se stal Tomáš Tóth ze společnosti Zadako s.r.o.

Srdečně blahopřejeme. Již nyní se můžete zaregistrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

VÍCE o značce Quectel...

Videozáznam z tohoto webináře si můžete prohlédnout online.Videa

Programme of webinar:
- Overview of Quectel’s products
- GSM/GPRS & GNSS & WCDMA modules
- Presentation of M95
- Features and Functions and Highlights
- AT command of M95
- Main AT command(SMS/Call/TCP/UDP
- AT commands of special function(FTP/MMS*/HTTP/Ecall/QuecLocator)

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací