Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
QUECTEL

UMTS 3G modul Quectel U10 Vás ohromí množstvím funkcí

All in one GSM 3G modul Quectel U10 zjednodušuje zapojení a zkracuje čas na testování díky množství integrovaných rozhraní. Pokud hledáte modul pro přenos dat, hlasu, videa, SMS a MMS, který má již vše integrováno v sobě, pak je pro Vás Quectel U10 to pravé řešení.

Neuvěřitelně mnoho funkcí, podporovaných protokolů, zabudovaných rozhraní a jiných vlastností poskytuje nový 3G modul Quectel U10. Díky tomu již ve většině aplikací není třeba připojovat další rozhraní, což výrazně zkracuje dobu vývoje a snižuje výrobní cenu cílového zařízení. Jen samotný seznam vlastností by zabral celý článek, proto zmíníme alespoň některé.

Modul podporuje duální mód a několik pásem (WCDMA & GSM), vysokorychlostní přenos dat UMTS (HSPA), což je dále podporováno i vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 a třemi UART kanály. Rozhraní pro CMOS kameru s rozlišením až 8MPx umožňuje přímé připojení kamery bez dalších výdajů. Vše potřebné je možno uložit na přímo připojitelnou SD kartu s kapacitou až 32 GB. Pro získání komunikace přes Bluetooth stačí k U10 pouze připojit anténu. Modul U10 obsahuje i obvod pro řízení nabíjení Li-ion baterie, což je výhodné v mobilních aplikacích i při použití baterie jako záložního zdroje. RIL (radio interface layer) driver pro WinCE6.0 a USB driver pro WinCE 6.0, Win7/XP a Linux 2.6. dále zjednodušují komunikaci a připojitelnost. Výborná citlivost, pokročilé audio algoritmy a video kodeky přispívají k univerzálnímu použití modulu U10. Aby bylo možné využívat všechny funkce bez omezení, měl by mít daný modul široký rozsah pracovních teplot - i tento požadavek splňuje U10 na 100% a má zaručenu funkčnost v rozsahu -40 až +85 ° C. Připojení modulu U10 k DPS je velmi jednoduché pomocí SMD konektoru (board to board). Modul samozřejmě umožňuje využití SIM karet jakýchkoliv GSM operátorů. Pro usnadnění vývoje je dostupný také vývojový kit U10EVB-KIT.

Základní informace Vám poskytne specifikace modulu U10 a prezentace Quectel U10. Detailní informace Vám poskytnou dokumenty U10 Hardware Design, U10 AT Commands set, uživatelská příručka pro U10 EVB kit a aplikační poznámka pro videohovory.

U10, jakož i U10-EVB kit jsou dostupné přímo z našeho skladu. Orientační cena modulu U10 je 50 Eur při odběru 1 ks. Cenovou nabídku pro Váš projekt Vám zašleme na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.
Výhody / vlastnosti:

 • dual mode/ vícepásmový WCDMA a GSM modul
 • vysokorychlostní HSPA přenos dat 7,2Mbps (DL)/5.76Mbps (UL)
 • GPRS & EDGE, multi-class 12
 • dual SIM
 • rozhraní pro kameru až do 8 Mpx
 • rozšířený teplotní rozsah od -40 do +85 °C
 • zabudovány mnohé pokročilé protokoly
 • rozhraní pro SD kartu až do 32 GB
 • rozhraní USB 2.0 high speed
 • rozhraní Bluetooth
 • 3x UART (až 921600 bps)
 • kontrolér pro nabíjení Li-ion baterie
 • snadno použitelný pomocí 100 pinového B2B konektoru

Doplňující produkty
obrázek typ / druh / popis Obj.číslo výrobce skladem Dodavatelský sklad Cena /ks bez DPH
U10-E (U10AG-128-CHG-STD) QUECTEL U10-E (U10AG-128-CHG-STD)

Multi-Band UMTS/3G/GSM modul 42,0x33,0x2,7mm

Více informací: U10_UMTS&HSPA_Specif...

GSM / UMTS / LTE

Alternativní zboží:

111549
N

QUECTEL

Zboží vyřazeno ze skladové nabídky
U10EVBKITDIG QUECTEL U10EVBKITDIG

Vývojová deska pro U10 Multi-Band WCDMA a GSM 3G moduly, bez modulu

Vývojové kity ke komunikačním modulem

115202
N

QUECTEL

Zboží vyřazeno ze skladové nabídky
AXK5F00547YG PANASONIC AXK5F00547YG

System connector for U10 module

Více informací: AXK5F00547YG.pdf

Konektory různe

123543
O

PANASONIC

Na objednávku
-

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje