Vícepásmový LTE Cat NB2 modul BC660K-GL
NB-IoT (NarrowBand-Internet of Things) je celulární bezdrátová technologie založená na standardech s nízkou spotřebou energie (LPWA). Byla vyvinuta pro použití v široké škále nových zařízení a služeb IoT.

NB-IoT významně zlepšuje spotřebu energie zařízení, zvyšuje kapacitu sítí i účinnost frekvenčního spektra a také dosah, zejména při tzv. interiérovém pokrytí.

Výdrž baterie může v jednotlivých případech při použití NB IoT technologie překročit i 10 let.

Modul Quectel BC660K-GL je vysoce výkonný LTE Cat NB2 modul, který podporuje více frekvenčních pásem B1-B5/B8/B12-B14/B17-B20/B25/B28/B66/B70/B85 s extrémně nízkou spotřebou energie. Díky svému miniaturnímu pouzdru (17,7 x 15,8 x 2,0mm) je ideální volbou pro aplikace, ve kterých je velikost rozhodujícím faktorem.

Vícepásmový LTE Cat NB2 modul BC660K-GL

Z hlediska tvaru a velikosti je modul kompatibilní s GSM/GPRS modulem M66 a NB-IoT modulem BC66. Poskytuje tak flexibilní a škálovatelnou platformu pro migraci z GSM/ GPRS sítí do sítí NB-IoT.

Tento vícepásmový modul je určen pro osazení pomocí SMD technologie, proto se hodí pro aplikace s požadavkem na odolný a robustní design.

Malé LCC pouzdro modulu umožňuje snadné zabudování do aplikací s prostorovým omezením. Tento typ pouzdra vyhovuje i pro velkosériovou výrobu, dá se osazovat pomocí automatizovaných systémů.

BC660K-GL je vynikající volbou pro širokou škálu IoT aplikací, jako je např. inteligentní měření, sdílení kol, inteligentní parkování, inteligentní město, bezpečnost a sledování majetku, domácí spotřebiče, zemědělské a environmentální monitorování. Může také poskytovat služby pro přenos SMS a dat ke splnění různých požadavků uživatelů.

Technické informace, jakož i informace o ceně a dostupnosti Quectel naleznete na našem webu.

Pokud se potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás na adrese info@soselectronic.cz.

Vícepásmový LTE Cat NB2 modul BC660K-GL