QUECTEL

Vývojáři otestovali nový Quectel SC20-E SMART EVB KIT

Přes 100 vývojářů z Česka, Slovenska a Maďarska měli během další série oblíbených workshopů možnost prakticky si vyzkoušet modul MC60 jakož i novinku od Quectelu - SC20-SMART EVB Kit.

I tato série se konala pod vedením odborníků přímo z Quectelu - Michal Gadaj a Grzegor Bazyluk. Účastníci se mohli dozvědět jako úspěšné navrhnout hardware, či otestovat softwarové funkcionality.

Modul MC60 je ideální pro aplikace vyžadující zjišťování polohy a přenosu malého objemu dat. Kompaktní velikost s integrovaným vysokocitlivým GPS / GLONASS přijímačem pro zjišťování polohy umožňuje zákazníkům používat funkce GPS a GSM s použitím jediného modulu.

Modul SC20 sdružuje všechny známé technologie ze světa smartphonů do jediného modulu s rozměry jen 40.5x40.5x2.8mm. Tento modul umí pracovat v sítích LTE Cat4, ale je zpětně kompatibilní i se sítěmi 3G i 2G. Modul podporuje komunikaci pomocí WiFi 802.11b / g / n do rychlosti 150Mbps a BT4.1LE. Je ideálně vhodný pro průmyslové aplikace, které vyžadují vysokou rychlost a spolehlivost přenosu dat.
Během workshopu byl i prostor pro projednání konkrétních návrhů, řešení vývoje jednotlivých aplikací zúčastněných vývojářů. Kity, které vývojáři během workshopu testovali, si následně mohli zakoupit s téměř 50% slevou.
Získejte i vy praktické zkušenosti na našich workshopech a další benefity. Už v červnu pro Vás připravujeme workshop se značkou FLUKE. Více informací naleznete již brzy na našem webu v sekci PIZZAWORKSHOPY.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací