Osciloskop R&S HMO1002 ještě jednou za výbornou cenu

Ve speciální nabídce pro Vás máme několik kusů těchto mimořádně atraktivních digitálních MSO osciloskopů.

Možná si pamatujete naši nedávnou nabídku osciloskopů Rohde&Schwarz HMO1002 za výbornou cenu. Tyto kusy již mají své nové šťastné majitele. S přicházejícím koncem roku jsme se snažili přinést Vám podobně atraktivní nabídku a po dohodě s výrobcem se nám to doufáme podařilo.
Posuďte sami - HMO1002 s excelentním poměrem cena/ vlastnosti si tentokrát můžete koupit se slevou téměř 110 Eur vůči standardní ceně. Za 690 Eur tak můžete získat osciloskop, který dále snižuje cenovou hladinu při zachování mnoha vlastností, které v této cenové hladině obyčejně nenajdeme.
Limitovaná nabídka – HMO1002 za 690 EUR platí pro prvních 10 ks a pouze do vyprodání zásob.

Dvoukanálový digitální osciloskop 2x 50 MHz nabízí plnou MSO funkcionalitu a po zakoupení externí logické sondy HO3508 můžeme na jedné obrazovce současně sledovat analogové i digitální signály (ideální při měření AD/DA převodníků a pod.). Se vzorkovací rychlostí 1Gsample/s (512MHz/kanál), 128k FFT, funkčním generátorem a různými matematickými funkcemi poskytuje bohaté možnosti pro analýzu obvodů. Unikátním v této třídě je 50 MBit/s generátor (vzorků), který dovoluje vytvořit 4 bity široké a 2k dlouhé vlastní vzorky. Současně je možné nastavit tento generátor například tak, že získáme na výstupu 25 MHz signál (clock).

Dalším unikátem v této cenové hladině je možnost kvalitně měřit i slabé signály díky reálné citlivosti 1 mV/dílek.
HMO1002 je dostupný i ve verzi 2x70 MHz nebo 2x100 MHz, snad nejzajímavější je možnost kdykoliv později si změnit základní typ (se vstupy 2x50 MHz) na 70MHz nebo 100Mhz pomocí SW Voucherů.
Bližší informacee naleznete v brožuře HMO1002.
V případě zájmu o jakýkoliv produkt Hameg/ Rohde&Schwarz nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody / Vlastnosti:

  • osciloskop s vynikajícím poměrem cena/ vlastnosti
  • ideální pro školy, laboratoře a vývojová pracoviště
  • reálná citlivost až 1mV/ dílek
  • unikátní generátor vzorků, umožňující vygenerovat libovolný signál (50 Mbit/s)
  • 1 GHz vzorkovací frekvence (512 MHz/ kanál)
  • různé matematické funkce
  • plná MSO funkcionalita
  • kompatibilní se všemi sondami pro sérii Hameg HMO
  • funkční generátor do 50 kHz

webdesign © bart.sk

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje