Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK Více informací
SENSIRION

SOS webinář: Jednoduché a přesné měření vlhkosti a teploty se senzory Sensirion

Připravili jsme pro Vás další ze série SOS webinářů. Tentokrát na téma Jak si usnadníte měření vlhkosti a teploty pomocí senzorů Sensirion.

Kalibrovaná "all in one" řešení pro měření teploty a vlhkosti - to jsou senzory Sensirion. Co vše tyto senzory nabízejí, jste měli možnost se dozvědět během dalšího ze série našich pravidelných webinářů.

Ze všech účastníků, kteří nám vyplnili dotazník po webináři, jsme vylosovali výherce vývojového kitu EK-H5, kterým se stal Daniel Pajer ze společnosti IAS Automatika Kft. Srdečně gratulujeme.

Již nyní se můžete zaregistrovat na další webináře, které pro Vás připravujeme. Více informací o aktuálních webinářích najdete na www.soselectronic.cz/webinar.

VÍCE o značce SENSIRION...

Nestihli jste webinář? Nevadí, nahráli jsme pro Vás kompletní prezentaci SENSIRION a Vy si ji můžete prohlédnout online.Videa

Programme of webinar:
- About physics of humidity
- Portfolio of Sensirion humidity sensors
- What is and what isn't possible in measuring humidity
- Unique technologies of humidity measurement on market
- Examples of applications

Nahlásit chybu

Něco byste změnili? Našli jste chybu? Nebo máte zajímavou připomínku? Podělte se s námi, hodnotné připomínky určitě odměníme. Stačí, když vlastními slovy popíšete chybu či připomínku a uvedete kontakt na Vás. Děkujeme.

Kontaktní údaje