29 let na trhu
Zastoupení v 6 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

Chcete být informováni o dostupnosti součástky? Použijte hlídacího psa.

eShop

Aneb jinými slovy – nastavte si v našem eshopu watchdog. Jak to funguje? Princip je všeobecně známý a jednoduchý. Označíte si produkt, který chcete sledovat. Zvolíte počet kusů, který Vás zajímá a emailovou adresu, na kterou chcete notifikaci zaslat. Po přijetí sledovaného zboží na náš sklad Vám zašleme notifikační email.

Pokud máme skladem méně kusů, než jste si přáli sledovat, obdržíte email, přičemž watchdog je nastaven nadále. Jakmile přijde na sklad více kusů, než sledujete, obdržíte notifikační email a sledování tohoto produktu se automaticky vypne.

Správa watchdogů
Služba je dostupná pro každého, kdo má v našem eshopu zřízený účet. Spravovat své watchdogy můžete ve svém účtu, v sekci Sortiment. Můžete si prohlédnout, které produkty sledujete, příp. sledování vypnout. Počet sledovaných produktů není omezen.

Sledování nedodaného zboží
Zajímavou funkcí je určitě i možnost nastavit si watchdog na produkty, které máte u nás objednány a ještě nedorazily na náš sklad. Tímto způsobem budete hned informováni, pokud na nějaký produkt netrpělivě čekáte. Stačí kliknout na modrou ikonu hlídacího psa vpravo.


Chcete být informováni o dostupnosti součástky? Použijte hlídacího psa.

Věříme, že tyto informace určitě využijete. Na vaše připomínky a návrhy rádi odpovíme na adrese webmaster@soselectronic.com

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací