28 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

Fulltextové vyhledávání i v rámci filtrování zboží

eShop

Rozšírili sme možnosti, ako pracovať so zoznamom produktov na našom webe. Okrem rôznych filtrov môžete odteraz výsledky upresniť aj použitím full-textového vyhľadávača. A to aj viacnásobne.

Funguje to jednoduše: Do hlavičky každého seznamu jsme přidali vyhledávací políčko (je umístěno v levé části, jak vidíte na obrázku). Stačí tam napsat řetězec, který chcete vyhledat. Po dokončení vyhledávání již v seznamu uvidíte pouze ty produkty, které obsahují daný text.

Software prohledává následující parametry produktu:

  • Název
  • Popis
  • Výrobce
  • Objednací číslo
  • Všechny technické parametry

Pokud máte v seznamu stále velmi mnoho produktů, můžete použít další vyhledávací řetězec, kterým své výsledky ještě upřesníte. Takto můžete pracovat, dokud nejste se svým seznamem spokojeni. Použité vyhledávací řetězce budou zobrazeny nad seznamem výsledků a lze je vypínat.

Chcete si to vyzkoušet? Prohlédněte si např. tento seznam, kde jsme použili dva vyhledávací řetězce.

Věříme, že vám toto vylepšení zpříjemní práci a požadovaný produkt najdete ještě rychleji a pohodlněji. Na vaše připomínky a návrhy rádi odpovíme na adrese webmaster@soselectronic.com

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací