29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

Kdyby náhodou… reklamační modul v našem eshopu

eShop

I když patříme mezi distributory s nejnižší chybovostí na trhu, chceme vám případné reklamace co nejvíce usnadnit. Nyní můžete sledovat stav vaší reklamace on-line.

Dbáme na kvalitu
Do sortimentu vybíráme jen ověřené výrobce, kde můžeme zaručit požadovanou kvalitu. Zboží dodáváme v odpovídajících obalech tak, aby se vlivem přepravy nesnížila jeho kvalita. Dvojitá výstupní kontrola nás řadí mezi distributory s nejnižší chybovostí balení.

Přesto...
Znáte to, kde se aktivně pracuje, dělají se i chyby. My se snažíme jejich výskyt minimalizovat, z každé takové situace se poučit a současně přijmout nápravná opatření. Přece jen se však může stát, že zboží nebude fungovat, přijde poškozené, případně jiné, než jste si objednali. V tom případě určitě využijte náš on-line modul, podávání a řešení reklamací pro vás bude podstatně jednodušší a rychlejší.

Postup při zadávání nové reklamace

Po přihlášení do eshopu vyberte ve svém uživatelském menu sekci "Reklamace" a poté položku "Zadat reklamaci". Po vyplnění formuláře a jeho odeslání obdržíte e-mail s přiděleným RMA číslem a s instrukcemi, jak postupovat dále.

Prohlédněte si detailní informace jak nám doručit reklamované zboží.

Proč použít nový on-line modul?
  • Stačí znát naše objednací číslo reklamovaného zboží.
  • Systém automaticky najde Vaše faktury obsahující toto zboží.
  • Můžete on-line sledovat stav Vaší reklamace.
  • Na změnu stavu Vaší reklamace budete upozorněni e-mailem.
  • Celkové urychlení průběhu vyřízení reklamace.


Věříme, že tento modul nebudete muset nikdy využít :) Na vaše připomínky a návrhy rádi odpovíme na adrese webmaster@soselectronic.com

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací