Online konference DebaTech již za několik dnů!

SOS electronic organizuje technologickou konferenci. Nenechávejte registraci na poslední chvíli. V úterý 2. března 2021 jsme pozvali odborníky, kteří budou hovořit o technologických trendech, které nás neminou. Které to jsou?

5G síť

Téma, které vyvolává emoce u veřejnosti i v odborných kruzích. Máte z ní obavy? Nebo se na pokrytí země 5G sítí těšíte? Jaké jsou výsledky otestované 5G sítě v České republice, jak je na tom Slovensko? Odborníci na toto téma vám pomohou se zorientovat.

Prezentaci na toto téma si pro vás připravili:


Zelená energie

Energie z obnovitelných zdrojů. Velmi časté téma odborných diskusí. Přesto mnozí z nás tápou, jak ji co nejlépe využít. Mohou nám v tom pomoci data? Proč má naše společnost strach z elektromobility?

Téma zelené energie ve své prezentaci zpracovali:


Umělá inteligence

Průmysl se stále častěji obrací na automatizaci či umělou inteligenci. Kdy nastoupí fáze samoorganizace a rekonfigurability? Do které skupiny lidí patříte? Obáváte se nástupu umělé inteligence, nebo ji očekáváte s nadšením?

Ze svého úhlu pohledu vám téma umělé inteligence představí pánové:

Přijďte si pro informace, které vám nabízejí přednášející se zkušenostmi a znalostmi. Budeme online živě 2. března 2021. Těšíme se i na vás.

Registrace na konferenci DebaTech


Související články

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací