29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

PCN - Product Change Notifications

eShop

Pokud výrobce oznámil změnu nebo ukončení výroby dané součástky, dáme Vám to vědět. V případě, že jste daný produkt u nás koupili, zašleme Vám notifikační email. Na webu máme všechny takové změny podchyceny v sekci "Informace o změně produktu".

Toto je archivní článek z 03.10.2017. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Pokud máme informaci od výrobce, že došlo ke změně parametrů vyráběného produktu, zveřejňujeme to na našich webových stránkách. Rovněž zveřejňujeme informaci o ukončení výroby, nedostupnosti produktu nebo jeho vyřazení z naší nabídky, ačkoli se nadále vyrábí.

Informace na našem webu

Na stránce detailu produktu přibyla nová sekce s názvem "Informace o změně produktu". V ní jsou chronologicky uspořádány veškeré informace o změnách u produktu. Zveřejňujeme následující informace:

PCN - Product Change Notification

Výrobce oznámil změnu produktu od zveřejněného data. Popis změn je obvykle uveden v přiloženém dokumentu PDF.

NRND - Not Recommended for New Design

Součástka není od uvedeného data doporučována pro nové projekty.

EOL - End of Life

Výrobce plánuje ukončit výrobu součástky. Po tomto datu již neakceptuje nové objednávky. Součástka bude dostupná do vyprodání skladových zásob.

OBSOLETE

Součástka se od uvedeného data nevyrábí, bude dostupná do vyprodání skladových zásob.

DISCONTINUED

Součástku jsme od uvedeného data vyřadili z naší nabídky, bude dostupná do vyprodání skladových zásob.

Notifikační emaily

Pokud jste produkt u nás v uplynulých 2 letech koupili, zašleme Vám i notifikační email. Jeho obsahem bude informace, o jaký produkt se jedná, jakož i informace jaký druh změny nastal. Součástí je i link na stránku detailu produktu, kde je většinou k dispozici i PDF dokument s podrobnějšími informacemi od výrobce. Email zasíláme v den, kdy zaregistrujeme informaci od našeho dodavatele - výrobce daného produktu.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací