Proč chystáme konferenci DebaTech?

Pokud občas tápete v množství odborných dat nebo se vám zdá, že informací je příliš mnoho, jen chybí ty podstatné, vězte, že nejste sami.

Pracujeme na poli elektroniky a elektrotechniky již téměř 30 let a vidíme, že technologie na Slovensku a v Čechách se každým rokem neskutečně rychle mění. Desítky našich tuzemských i zahraničních zákazníků nás často oslovují a žádají rady a názory ke svým projektem. Změny v novinkách, trendech i produktech rostou exponenciální rychlostí.

Rozhodli jsme se usnadnit a zpříjemnit cestu našim čtenářům k chybějícím informacím. Rozhodli jsme se organizovat technickou konferenci DebaTech.

Konferenci jsme postavili na domácích česko-slovenský odbornících.

Ve středu 10. listopadu 2021 vás zveme na přednášky a online diskuzi (nebo debatu, jak chcete) k tématům: 5G sítě, Umělá inteligence, Nanosatelity, startup a IoT.

Pojďte si poslechnout přednášející, kterých už svět zná, ale doma o nich ještě nevíme. Budeme online živě 10. listopadu 2021.Podívejte se jak se natáčela poslední konference debatech:

Videa

Take a look at the behind the scene of the conference filming.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Související články

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.