Registrace na výstavu Embedded World 2021 Digital

Každoroční výstava Embedded World se bude v letošním roce konat 1. až 5. března digitální formou.

Loni se výstava potýkala s nečekanými okolnostmi. Situace ohledně koronaviru se postupně zhoršovala, organizátoři měli příliš málo času na to, aby výstavu přeformovali do digitální podoby. Výstava proběhla za přísných hygienických kritérií a byla zřejmě jednou z posledních velkých výstav, které jste mohli navštívit osobně.

V letošním roce se organizuje digitální formou, první březnový týden 1. -5. března 2021. Někteří z našich známých partnerů budou na výstavě zastoupeni. Vám, našim zákazníkům, nabízejí možnost zúčastnit se výstavy zdarma. Využijte příležitosti a zaregistrujte se!

Pozvánka od nášho partnera pre vývoj a výrobu displejov so vstavanými inteligentnými technológiami, Electronic Assembly, prichádza aj so špeciálnym bonusom. Počas EW 2021 bude výrobca poskytovať výstavnú cenu na svoj najnovší produkt „Demo-Kit s uniTFT028-ATC“ a „Clima-Board“.

Číslo registračního kódu od Electronic Assembly je ew21456801_2


Odkaz na jeho uplatnění


Náš dlouholetý partner pro paměťové moduly a průmyslová řešení SSD - Apacer organizuje během výstavy virtuální setkání s tématy o tržních trendech a technologickém rozvoji. Zaměří se na své produktové novinky, funkce a technologie s přidanou hodnotou. Přihlášením se přes jeho registrační číslo získáte vstup i do mítinkových místností. Podrobnější informace naleznete na stránce Apacer:

Instrukce k registraci


Registrace na výstavu Embedded World 2021 DigitalTým společnosti Quectel se také účastní výstavy Embedded World, aby se setkal s lidmi z průmyslového IoT a představil jim přední portfolio modulů a služeb IoT na trhu. Účastní se formou virtuálního stánku a online konferenčního prostoru.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací