29 let na trhu
Zastoupení v 7 zemích
Zákazníci z více než 100 zemí
Podpora od vývoje až po výrobu
SOS electronic

ROADSHOW 2011 – blíže k Vám

Letošní rok se v naší společnosti nese ve znamení 20. výročí vzniku značky SOS electronic. Za dvacet roků se u nás hodně změnilo, vyrostli jsme, rozšířili nabídku, vše se stalo modernějším. Ale jediné se nezměnilo - zákazník vždy na prvním místě! V naší společnosti zastáváme filozofii, že osobní setkání přímo se zákazníkem je velmi důležité, protože jen tak umíme zjistit jeho potřeby.

Toto je archivní článek z 27.06.2011. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.
Při této příležitosti jsme za našimi zákazníky vycestovali na Roadshow do kinosálů ve čtyřech městech ve třech zemích – začali jsme Bratislavou, pokračovali Brnem, Budapeští a celé jsme to uzavřeli v místě sídla centrály SOS electronic v Košicích. Cílem bylo v příjemné neformální atmosféře filmového světa poskytnout našim zákazníkům informace o novinkách v našem portfolii, spojené s profesionálním školením přímo od zástupců světových výrobců, kteří na Roadshow přicestovali z celého světa - od šarišských Michalian přes Itálii, Švýcarsko či Holandsko až po Taiwan.
Mimo to mohli naši zákazníci prokonzultovat osobně všechny své dotazy přímo s našimi produktovými manažéry nebo obchodními zástupci a to vše při chutném občerstvení. Nikdo neobešel naprázdno a jako poděkování jsme pro každého zákazníka připravili tašku s funkčními vzorky od jednotlivých dodavatelů.
Jsme potěšeni, že naši zákazníci tuto formu setkání uvítali a hodnotili tuto Roadshow velmi pozitivně. Jako důkaz připojujeme několik vyjádření přímo od zákazníků
Příjemně zkombinované nové informace a zábava. Jednoduše řečeno – nenudilo to. Gratuluji k dobře vymyšlené a naplánované akci. David Bartoš, Racom s.r.o.

Velmi zajímavé. Jste jediní co znám, kteří se starají o zákazníka. Martin Škarbala, Regonik s.r.o.


Videa

In year 2011 our company celebrates 20-th anniversary of SOS electronic brands. For twenty years, much has changed with us, we grew up, extended the offer, everything has become more modern. But one thing never going to change - the customer always comes first! In our company we hold the philosophy that personal meeting directly with customers is very important, because it is only way we can understand your needs.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.
OK Více informací